Sterilné riešenia

ENIGMA MATROX A TENUTA

CHARAKTERISTIKA:

ENIGMA MATROX A TENUTA je evolúciou systému ENIGMA MATROX s dodatočnými technickými prvkami pre zabezpečenie ešte väčšej odolnosti voči vode medzi betónom a prostredím pod nimi.

Tento silný a kompaktný strop je vytvorený pomocou plošných kaziet s dokonalým spojom na neviditeľnej konštrukcii s rúrkovitým hlavným nosníkom.

Neviditeľný pás a upevňovacie pružiny panelov, tesnenie medzi modulmi, silná izolácia na stenách a špeciálne hygienické leštenie robia z ENIGMA MATROX A TENUTA perfektné riešenie pre sanitárne priestory s vysokou požiadavkou na bezpečnosť, bezpečie a pohodlie vo všetkých prostrediach.

Neviditeľná konštrukcia s rúrkovitým nosníkom

Znaky: silné držanie, nepriepustnosť, obzvlášť voči plynným činidlám.

ROZMERY:

  • 600×600 mm – ďalšie rozmery na objednávku
Obklady:

Ostrá hrana
45° skosená hrana
Hladký povrch

 

Materiály a hmotnosti

Hliník 6/10
Hliník 8/10
Oceľ 5/10
Oceľ 6/10
Predfarbený a následne farbený hliník 5/10
Predfarbený a následne farbený hliník 8/10

ENIGMA SYNCRO A TENUTA

CHARAKTERISTIKA:

ENIGMA SYNCRO A TENUTA je nový rad produktov Enigma určený do sanitárnych priestorov. Je to systém s neviditeľnou konštrukciou, pozostávajúci zo štrukturálnych kanálov a rozpier správneho tvaru, aby otvory zapadli do primárnych profilov. V strede každého profilu, či už primárneho alebo rozperného, sa nachádza tesnenie.

Panely Syncro sa potom pružinami pripevnia k mriežke, čo zabezpečuje dokonalý spoj a vyvíja tlak na poťah panelov pre zvýšenie nepriepustnosti celého systému.

Pre udržiavanie vysokých hygienických štandardov vo všetkých sanitárnych priestoroch sú kazety Atena potiahnuté špeciálnou zmesou epoxidovej a polyesterovej živice so špecifickou schopnosťou čistenia a sanácie povrchov.

Neviditeľná konštrukcia: Neviditeľná konštrukcia pozostáva z 8/10 štrukturálnych kanálov a krížových spojov z galvanizovanej ocele. Rozmery profilov „Double L“ 43x10x15x20 mm sú z ocele s rovnakou úpravou ako panely. Pružina „V“

Znaky: : silné držanie, nepriepustnosť, obzvlášť voči plynným činidlám

ROZMERY:

  • 600×1200 mm – ďalšie rozmery na objednávku
Obklady:

Pravouhlý okraj – neperforovaný – položenie vedľa seba

Materiály a hmotnosti

Hliník 7/10
Hliník 8/10
Hliník 7/10
Oceľ 5/10
Oceľ 6/10
Predfarbený a následne farbený hliník 5/10
Predfarbený a následne farbený hliník 8/10