O nás

Stropy vášne a elegancie

Stropné systémy dnes neplnia iba funkciu akejsi ochrany, bezpečia i komfortu zároveň. Na stropy sa dnes musí dať pozerať. Pre taliansku značku Atena je tak výzor okrem vycibrenej kvality nesmierne dôležitý. Niet divu, v talianskej kultúre je pojem číslo jeden „bella figura“, teda doslovne „dobrá postava“. Urobiť dobrý dojem je v krajine špagiet jednou z hlavných zásad etikety. Stropné systémy Atena sa riadia podobnými zásadami.

Tak ako pravý Talian, aj značka Atena je pri výrobe svojich stropných produktov či exteriérových obložení odvážna, vášnivá, no zároveň luxusná aj elegantná. Vďaka nefalšovanému zanieteniu a temperamentu má tak každý zákazník možnosť žiť pod precízne vyhotovenými stropmi Atena. Buďte aj vy medzi nimi, majte dobrý vkus a doprajte svojim projektom „bella figura!“

Riešenie vždy po ruke

Kde je vôľa, tam je cesta. Človeku sa musí hlavne chcieť. 

Táto tradičná fráza platí v každej oblasti života, no len pri riešení menej zložitých úloh.

Pri vykonávaní náročnejších úkonov sa však už „iba“ s chcením nezaobídete. A keď áno, tak sa poriadne vytrápite a obetujete mnoho času, ktorý môžete využiť úplne inak. Vtedy sú pri práci oveľa viac cenené správne vybraté pomôcky v podobe kvalitného materiálu i náradia. Vždy platilo a aj platí, že šikovnosť v kombinácii s tým najlepším materiálom prináša viac presnosti, rýchlosti aj lepšej spokojnosti z celkového výsledku.

Pri dnešnom množstve sortimentu stavebného materiálu nie je však vôbec jednoduché odhadnúť, ktoré je lepšie od toho druhého. Ak sa vám to predsa podarí, nie sú dostupné tak, ako by ste si želali. So SLOSMATom toto už ale absolútne neplatí! Po 25-ročných skúsenostiach na trhu totiž vlastnými kapacitami dokážeme zabezpečiť veľkoobchodný a maloobochodný predaj tovaru, rozvoz tovaru a v neposlednom rade aj poradenskú službu v stavebníctve.

Máte dilemu s tým, aký materiál zvoliť, čo sa za akú cenu oplatí, ako riešiť reklamáciu či len poradiť o probléme, ktorý sa na stavbe vyskytol? Ochotne sa vám a vašim potrebám budeme venovať tak dlho, ako si bude vyžadovať situácia. Odporučíme vhodný materiál na realizáciu hrubej stavby, zateplenia fasády, výstavby podkrovia, pričom dopodrobna vám vysvetlíme jeho komplexné vlastnosti. Okrem toho dokážeme zabezpečiť bezplatný technický servis prostredníctvom technických poradcov našich dodávateľov priamo u vás na stavbe. Murujete, zastrešujete, zatepľujete či len niečo vo svojom dome natierate? Riešenia každej stavebnej činnosti máte so SLOSMATom vždy poruke!

Servis a služby, ktoré Vám ponúkame:

1. Poradenstvo

Technické poradenstvo

Naši pracovníci odbytu, ako aj obchodní zástupcovia, Vám ochotne navrhnú vhodné materiály na realizáciu Vašej stavby a prestavby. Navrhneme Vám optimálne zloženie strechy alebo skladbu strešného plášťa, doporučíme vhodný materiál na realizovanie hrubej stavby, zateplenia fasády, výstavby podkrovia a vysvetlíme jeho vlastnosti. V prípade potreby Vám zabezpečíme kvalitný bezplatný technický servis prostredníctvom technických poradcov našich dodávateľov priamo u Vás na stavbe.

Výpočet spotreby materiálu a cenová kalkulácia

Pomocou rozpočtových programov a orientačných spotrieb materiálov Vám rýchlo a ochotne spočítame a navrhneme najlepšie a najvhodnejšie materiály ako aj cenovú kalkuláciu na dané materiály.

Doporučnie realizačnej firmy

Nemáte realizačnú firmu? Nevadí! V našej databáze firiem máme široký zoznam realizačných firiem, ktoré Vám ochotne a bezplatne doporučíme na realizáciu Vášho projektu.

2. Komplexný sortiment

U nás nájdete široký sortiment stavebných materiálov na Vašu stavbu od základov až po strechu, čo Vám ušetrí čas aj peniaze. (Okrem obkladov, dlažieb a sanity.)

3. Doprava

Materiál zakúpený u nás Vám dovezieme až k Vám domov. Ceny dopravy sú podľa aktuálneho cenníka, pri väčších nákupoch je možná dohoda.