Kazety

Kazety a mriežky Atena so širokou škálou inštalačných systémov dopĺňajú kolekciu štandardných falošných stropov Atena s početnými viacúčelovými a nadčasovými riešeniami. Kazety Atena, vyrobené z prednatretých a dodatočne natretých oceľových alebo hliníkových kotúčov, sú výbornou voľbou pre mnohé prostredia: od samonosných modelov pre úzke chodby a malé priestory až po bezpečnostné systémy pre telocvične, železnice a priestory vystavené otrasom alebo vibráciám. Sublimované s akýmkoľvek obrazom alebo efektom môžu byť kazety Atena ozdobené rôznymi perforáciami a estetickými prevedeniami, a v kombinácii s akustickou izoláciou špeciálnymi absorpčnými materiálmi umožnia dosiahnuť požadovanú akustickú výkonnosť.

SAMONOSNÉ KAZETY A MRIEŽKY SO SYSTÉMOM KLIP

Rad kaziet Atena zahŕňa samonosné modely a závesné systémy s priečnikmi, ktoré sú vhodné pre rôzne oblasti použitia. Široký sortiment kaziet uložených vedľa seba so škárou alebo technickým uzáverom, s oblými alebo ostrými hranami. Popri štandardných riešeniach zahŕňajú modely s nosníkmi ohnuté závesné profily a bezpečnostné systémy pre telocvične.

Rad mriežok Atena zahŕňa integrované riešenia, ako aj inštalácie s viditeľnou konštrukciou.

Tieto riešenia sa môžu inštalovať so všetkými konštrukciami Steel Strong T24 | T15 a Easy Line.

FARBY A PREVEDENIE

Kazety Atena sú neustále k dispozícii v prevedení biely alebo strieborný prednatretý hliník a oceľ. Na požiadanie si môžete vybrať požadované prevedenie zo širokej škály farieb a odtieňov: sýte alebo bledé farby, matná alebo lesklá úprava, chrómové a kovové farby alebo sublimované materiály.

Vďaka sublimácii sa môže na natretý kovový povrch preniesť akýkoľvek obraz a môžu sa vytvoriť dizajny a vzory s pôsobivým scénickým efektom.

Požiadajte naše Oddelenie predaja o odbornú konzultáciu pri výbere materiálov a prevedení, ktoré sa môžu zahrnúť do dizajnu.

Najširší rad kovových estetických prevedení:

  • Sublimácia akéhokoľvek obrazu a efektu, napr. drevo alebo prírodný kameň
  • Dekoratívne lakovanie a náter.
  • Rezanie laserom.

PERFORÁCIE

Vyberte si správnu perforáciu pre dosiahnutie estetického efektu aj akustického výkonu. Perforované kazety majú hladký okraj štandardnej veľkosti. Na požiadanie môžu byť panely úplne perforované alebo môžu mať hladký povrch veľkosti podľa individuálnych požiadaviek.

Panely sa dodávajú buď vopred zmontované alebo sa môžu zmontovať na mieste.

Vyberte si z riešení Atena: navštívte atena-it.com a objavte náš kompletný rad falošných stropov.