ENIGMA SYNCRO A TENUTA

ENIGMA SYNCRO A TENUTA
22. októbra 2018 bajan
CHARAKTERISTIKA:

Úplne nový rad produktov Enigma, ktorý je určený výhradne do sanitárnych priestorov, je tu! Privítajte ENIGMA SYNCRO A TENUTA. Ide o systém s neviditeľnou konštrukciou, ktorý pozostáva zo štrukturálnych kanálov a rozpier správneho tvaru, aby otvory poľahky zapadli do primárnych profilov. Uprostred každého profilu, či už primárneho alebo rozperného, je umiestnené spoľahlivé tesnenie.

Následne sa panely Syncro pružinami pripevnia k mriežke, čo zabezpečuje dokonalý spoj, pričom vyvíja sa tlak na poťah panelov pre znásobenie nepriepustnosti celého systému.

Čo udržiavanie hygienických štandardov? Aj to je maximálne zbezpečené. Vo všetkých sanitárnych priestoroch sú totiž kazety Atena potiahnuté špeciálnou zmesou epoxidovej a polyesterovej živice so špecifickou schopnosťou čistenia a sanácie všetkých povrchov.

Neviditeľná konštrukcia: Neviditeľná konštrukcia pozostáva z 8/10 štrukturálnych kanálov a krížových spojov z galvanizovanej ocele. Rozmery profilov „Double L“ 43x10x15x20 mm sú z ocele s rovnakou úpravou ako panely. Pružina „V“

Znaky: : silné držanie, nepriepustnosť, obzvlášť voči plynným činidlám

ROZMERY:

  • 600×1200 mm – ďalšie rozmery na objednávku
Obklady:

Pravouhlý okraj – neperforovaný – položenie vedľa seba

Materiály a hmotnosti

Hliník 7/10
Hliník 8/10
Hliník 7/10
Oceľ 5/10
Oceľ 6/10
Predfarbený a následne farbený hliník 5/10
Predfarbený a následne farbený hliník 8/10