Obklady

VONKAJŠIE OBKLADY

CHARAKTERISTIKA:

Nový systém exteriérového obloženia Atena Formal poskytuje veľkú mieru voľnosti pri vytváraní akéhokoľvek tvaru. Zároveň tiež spĺňa technické požiadavky na komplexné projekty a umožňuje širokú škálu stavebných riešení.

Atena Formal, vyrobené z orámovaných a tvarovaných panelov z prednatretého a dodatočne natretého hliníka, lakovanej alebo leštenej nehrdzavejúcej ocele alebo kompozitných platní, sú vhodné na akýkoľvek povrch. Panely FORMAL majú na zvislej strane špeciálne háky, ktoré umožňujú ich pripevnenie k hlavnému nosníku. Sú navrhnuté tak, aby sa mohli tvarovať presne podľa požiadaviek zákazníka a dokonale kombinovať so všetkými stavebnými prvkami exteriérových obkladov, ako sú napr. protislnečné alebo lineárne kazety.

Atena Formal spĺňa estetické aj funkčné požiadavky a je tým správnym obkladovým riešením pre zaručenie dostatočnej ventilácie a správnej expanzie zložiek.

LAMELY PROTI SLNKU

CHARAKTERISTIKA:

Spomedzi dostupných obkladových riešení sú kazety Atena Sunscreen vhodné do priestorov, ktoré nepotrebujú priame svetlo. Podľa vlastných požiadaviek možno v závislosti od sklonu hlavného nosníka dosiahnuť rôzne efekty.

ROZMERY:

Šírka/rozostup: 85/30 mm – 85/45 mm – 85/20 mm
Dĺžka závisí od požiadaviek konkrétneho projektu.

45°, 30°, 20° uhol sklonu v závislosti od podpernej traverzy

Hákové nosníky:
Predfarbený hliník 10/10 mm
biela farba na obidvoch stranách

 

Materiály a hmotnosti

Predfarbený hliník na jednej strane 6/10
 Predfarbený hliník na jednej strane 8/10
 Predfarbený hliník na obidvoch stranách na objednávku